Wyniki

 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO 2018/2019

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół w klasyfikacji gmin powiatu lubaczowskiego w roku szkolnym 2018/2019

 

3. Gminy Horyniec – Zdrój 371 pkt
2. Miasto i Gmina Narol 377 pkt
1. Miasto i Gmina Oleszyce 386 pkt

 

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół w łącznej klasyfikacji gmin
w powiecie lubaczowskim reprezentowany był przez 8 gmin i w łącznej klasyfikacji zdobył  2 387 pkt.

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych
Igrzyska Dzieci w roku szkolnym 2018/2019

 

3. Szkoła Podstawowa w Horyńcu – Zdroju 178 pkt
2. Szkoła Podstawowa w Narolu 214 pkt
1. Szkoła Podstawowa w Oleszycach 249 pkt

 

Powiat lubaczowski w kategorii łącznej  szkół podstawowych reprezentowany był przez 19szkół podstawowych i uplasował się na 16   miejscu w województwie podkarpackim / 25 powiatów / z wynikiem 2387 pkt. Sklasyfikowano 605 szkoły podstawowe w województwie podkarpackim.

 

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych
i gimnazjalnych Igrzyska Młodzieży Szkolnej w roku
szkolnym 2018/2019

 

3. Szkoła Podstawowa w Dachnowie 111 pkt
2. Szkoła Podstawowa w Łukawcu 119 pkt
1. Szkoła Podstawowa w Horyńcu – Zdroju 193 pkt

 

Powiat lubaczowski reprezentowany przez 21szkół podstawowych i gimnazjalnych w kategorii łącznej szkół uplasował się na 16miejscu w województwiepodkarpackim / na 25 powiatów / z wynikiem 2387 pkt.Sklasyfikowano 634 szkół podstawowych i gimnazjalnych w województwie podkarpackim.

 

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół średnich

w roku szkolnym 2018/2019

3. Liceum Ogólnokształcące Lubaczów 111 pkt
2. Zespół Szkół Oleszyce 155 pkt
1. Zespół Szkół Lubaczów 208 pkt

 

Powiat lubaczowski reprezentowany przez 3 szkoły średnie w kategorii Licealiady uplasował się na 19miejscu zdobywając 474 pkt. województwie podkarpackim. Sklasyfikowano 154 szkoły średnie w województwie podkarpackim.

WYKAZ NAUCZYCIELI

Zdobywców mistrzostwa powiatu 2018/2019

Szkoły Podstawowe

IGRZYSKA  DZIECI  – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

  1. Barbara Jóźwik-Przednowek – SP Horyniec Zdrój

5 x mistrzostwo powiatu

IDz – 4-bój LA dziewcząt

IDz – drużynowe biegi przełajowe dziewcząt klas V-VI

IDz – indywidualne biegi przełajowe dziewcząt klas V-VI

IDz – indywidualne biegi przełajowe chłopców klas III-IV

IDz – Indywidualne mistrzostwa w LA chłopców

  1. Maciej Patałuch – SP Narol

4 x mistrzostwo powiatu

IDz – Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt klas III-IV

IDz – 4 – bój LA chłopców

IDz – drużynowe biegi przełajowe chłopców klas V-VI

IDz – sztafetowe biegi przełajowe chłopców

  1. Mateusz Rawski – PSP w Łukawcu

3x mistrz powiatu

IMSz – indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

IMSz –sztafetowe biegi przełajowe chłopców

IMSz – Liga LA chłopców

  1. Mirosław Partyka – SP Horyniec Zdrój

4x mistrz powiatu

IMSz – koszykówka dziewcząt

IMSz – Liga LA dziewcząt

IMSz – Indywidualne Mistrzostwa LA dziewcząt

IMSz – Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

  1. Piotr Biały – SP Oleszyce

3 x mistrzostwo powiatu

IDz – Baw się z Nami

IDz – mini unihokej dziewcząt

IMSz – unihokej chłopców

  1. Krzysztof Milo – ZSP Wielkie Oczy

3x mistrz powiatu

IDz – 3-bój LA dziewcząt

IDz – 3-bój LA chłopców

IMSz – piłka ręczna dziewcząt

  1. Dorota Bakalarczyk – Żyła – SP Cieszanów

2x mistrz powiatu

IDz – koszykówka dziewcząt

IDz – piłka ręczna dziewcząt

  1. Bogdan Ozimek – SP Stary Dzików

2x mistrz powiatu

IDz – mini piłka siatkowa dziewcząt

IDz – mini piłka siatkowa chłopców

  1. Tomasz Rozwód – SP Basznia Dolna

2x mistrz powiatu

IDz – drużynowe biegi przełajowe chłopców klas III-IV

IDz – indywidualne biegi przełajowe chłopców  klas V-VI

  1. Bogusława Gorzelnik – ZSP Młodów

2x mistrz powiatu

IDz – tenis stołowy dziewcząt

IMSz – tenis stołowy dziewcząt

  1. Waldemar Gmiterek – SP Narol

2 x mistrzostwo powiatu

IDz – mini piłka nożna chłopców

IMSz – indywidualne mistrzostwa LA chłopców

  1. Małgorzata Zdeb-Kwiatkowska – SP Oleszyce

2x mistrz powiatu

IMSz – drużynowe biegi przełajowe chłopców

IMSz – szachy drużynowe

  1. Piotr Bielko – SP Dachnów

2x mistrz powiatu

IMSz – piłka nożna dziewcząt

IMSz – unihokej dziewcząt

  1. Witold Zaborniak – SP Nr 2 Lubaczów

2x mistrz powiatu

IMSz – piłka nożna chłopców

IMSz – piłka ręczna chłopców

  1. Andrzej Miedziak – ZSP Lisie Jamy

2 x  mistrzostwo powiatu

IDz – mini piłka ręczna chłopców

IDz – mini piłka nożna dziewcząt

  1. Kazimierz Krzyżak – SP Oleszyce

1x mistrz powiatu

IDz – szachy drużynowe

  1. Maciej Nienajadło – ZSP Wielkie Oczy

1x mistrz powiatu

IDz – mini unihokej chłopców

  1. Jerzy Pałczyński – SP Ruda Różaniecka

1x mistrz powiatu

IDz – drużynowe biegi przełajowe dziewcząt klas III-IV

  1. Wiktor Pawelec – SP Narol

1x mistrz powiatu

IDz – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

  1. Rafał Dubiel – SP Krowica Sama

1x mistrz powiatu

IDz – tenis stołowy chłopców

  1. Krzysztof Tryniecki – SP Cieszanów

1x mistrz powiatu

IDz – Indywidualne mistrzostwa w LA dziewcząt

  1. Grzegorz Kołodziej – SP Nr 1 Lubaczów

1x mistrz powiatu

IDz – mini koszykówka chłopców

  1. Edmund Nieckarz – SP Stary Dzików

1x mistrz powiatu

IMSz – piłka siatkowa dziewcząt

  1. Waldemar Rokosz – SP Oleszyce

1x mistrz powiatu

IMSz – indywidualne biegi przełajowe chłopców

  1. Halina Wojtuch – ZSP Młodów

1x mistrz powiatu

IMSz – tenis stołowy chłopców

  1. Zdzisław Zabroński – SP Nr 2 Lubaczów

1x mistrz powiatu

IMSz – koszykówka chłopców

  1. Tadeusz Dziechciarz – SP Horyniec- Zdrój

1x mistrz powiatu

IMSz – Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

  1. Michał Szczybyło – ZSP w Baszni Dolnej

1x mistrz powiatu

IMSz – piłka siatkowa chłopców

LICEALIADA

  1. Zbigniew Buczko – ZS Lubaczów

3 x mistrzostwo powiatu

– piłka ręczna dziewcząt

– piłka ręczna chłopców

– drużynowe biegi przełajowe chłopców

  1. Kazimierz Wać – ZS Oleszyce

2x mistrz powiatu

– piłka nożna chłopców

tenis stołowy chłopców

  1. Elżbieta Kornaga – ZS Lubaczów

1 x mistrzostwo powiatu

– sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

  1. Barbara Kornaga – ZS Lubaczów

1 x mistrzostwo powiatu

– sztafetowe biegi przełajowe chłopców

  1. Janina Połeć – ZS Lubaczów

1 x mistrzostwo powiatu

– tenis stołowy dziewcząt

  1. Andrzej Pietrzycki–LO Lubaczów

1 x mistrzostwo powiatu

– piłka siatkowa dziewcząt

  1. Tomasz Kida – ZS Oleszyce

1x mistrz powiatu

– piłka nożna chłopców

  1. Jakub Wójciak – LO Lubaczów

1x mistrz powiatu

– koszykówka dziewcząt

  1. Rafał Dudzic- ZS Lubaczów

1x mistrz powiatu

– drużynowe biegi przełajowe

  1. Robert Meder- LO Lubaczów

1x mistrz powiatu

– koszykówka chłopców

  1. Tomasz Jezuit- ZS Lubaczów

1x mistrz powiatu

– piłka siatkowa chłopców

ROK SZKOLNY 2016/2017

Klasyfikacja szkół podstawowych

(Igrzyska Dzieci)

1. SP HORYNIEC-ZDRÓJ – 271 pkt

2. SP NAROL – 199 pkt

3. SP DACHNÓW – 167 pkt

4. SP OLESZYCE – 153 pkt

5. SP BASZNIA DOLNA – 114 pkt

6. SP RUDA RÓŻANIECKA – 82 pkt

7. SP ŁUKAWIEC – 80 pkt

8. SP STARY DZIKÓW – 67 pkt

9. SP WIELKIE OCZY – 57 pkt

10. SP LISIE JAMY – 49 pkt

11. SP NR1 LUBACZÓW – 39 pkt

12. SP KROWICA SAMA – 37 pkt

13. SP CIESZANÓW – 36 pkt

14. SP CEWKÓW – 21 pkt

15. SP MŁODÓW – 21 pkt

16. SP STARE OLESZYCE – 14 pkt

Powiat Lubaczowski reprezentowany przez 16 szkół podstawowych uplasował się na 15 miejscu w województwie podkarpackim z wynikiem 1407 pkt. ( na 25 powiatów).

Sklasyfikowano 632 szkoły podstawowe w województwie podkarpackim.


ROK SZKOLNY 2015/2016

Klasyfikacja szkół podstawowych

1 SP. Horyniec – Zdrój 191
2 SP. Narol 167
3 SP. Stary Dzików 149
4 SP. Wielkie Oczy 110
5 SP.  SP. Oleszyce 85
6 SP. Łukawiec 83
7 SP. Basznia Dolna 81
8 SP. Ruda Różaniecka 80
9 SP. Dachnów 58
10 SP. Młodów 52
11 SP. Lisie Jamy 50
12 SP. nr 1 Lubaczów 47
13 SP. Krowica Sama 24
14 SP. Zalesie 23
15 SP. Stare Oleszyce 19
16 SP.Cewków 15
17 SP. Cieszanów , SP nr 2 Lubaczów 5
18 SP. Nowy Lubliniec, SP. Nowe Sioło, SP. Łukawica 4

.

Powiat lubaczowski reprezentowany przez 20 szkół w kategorii łącznej szkół podstawowych i gimnazjalnych uplasował się na 16 miejscu w województwie podkarpackim / na 25 powiatów /. Sklasyfikowano 683 szkół podstawowych w województwie podkarpackim.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Klasyfikacja szkół gimnazjalnych

(Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

1. G. NAROL – 291 pkt

2. G. NR2 LUBACZÓW – 156 pkt

3. G. WIELKIE OCZY – 138 pkt

4. G. NR1 LUBACZÓW – 118 pkt

5. G. RUDA RÓŻANIECKA – 82 pkt

6. G. HORYNIEC-ZDRÓJ – 73 pkt

7. G. OLESZYCE – 69 pkt

8. G. LISIE JAMY – 53 pkt

9. G. BASZNIA DOLNA – 48 pkt

10. G. STARY DZIKÓW – 45 pkt

11. G. MŁODÓW – 41 pkt

12. G. DACHNÓW – 40 pkt

13. G. CIESZANÓW – 35 pkt

14. G. ŁUKAWIEC – 17 pkt

15. G. CEWKÓW – 16 pkt

16. G. ŁUKAWICA – 7 pkt

17. G. NOWY LUBLINIEC – 2 pkt

Powiat Lubaczowski reprezentowany przez 17 szkół gimnazjalnych uplasował się na 15 miejscu w województwie podkarpackim z wynikiem 1231 pkt. ( na 25 powiatów).

Sklasyfikowano 442 szkoły gimnazjalne w województwie podkarpackim.


ROK SZKOLNY 2015/2016

Klasyfikacja szkół gimnazjalnych

1 G. Narol  , G. nr 2 Lubaczów 167
2 G.  nr 1 Lubaczów 118
3 G.  Cieszanów 102
4 G. Dachnów 88
5 G. Oleszyce 82
6  G.  Basznia Dolna 68
7 G. Lisie Jamy   Cewków 68
8 G.  Ruda Różaniecka 66
9 G. Stary Dzików 60
10 G.  Horyniec-Zdrój 52
11 G. Łukawiec 49
12 G. Wielkie Oczy 47
13 G. Cewków 23
14 G. Młodów 22
15 G. Łukawica 13
16 G.  Nowy Lubliniec 2

.

Powiat lubaczowski w kategorii łącznej  szkół podstawowych i  gimnazjalnych uplasował się na 16   miejscu w województwie podkarpackim / na 25 powiatów /. Sklasyfikowano 445 szkół gimnazjalnych w województwie podkarpackim.


ROK SZKOLNY 2016/2017

Klasyfikacja szkół ponadgimnazjalnych

(Licealiada)

1. ZS Lubaczów – 433 pkt
2. LO Lubaczów – 204 pkt
3. ZS Oleszyce – 137 pkt

Powiat Lubaczowski reprezentowany przez 3 szkoły ponadgimnazjalne uplasował się na 13 miejscu w województwie podkarpackim z wynikiem 774 pkt. ( na 25 powiatów).

Sklasyfikowano 163 szkoły ponadgimnazjalne w województwie podkarpackim.


ROK SZKOLNY 2015/2016

Klasyfikacja szkół ponadgimnazjalnych 

1. LO Lubaczów – 367 pkt
2. ZS Lubaczów – 323 pkt
3. ZS Oleszyce – 221 pkt

Powiat lubaczowski w kategorii szkół ponadgimnazjalnych uplasował się na 13  miejscu w województwie podkarpackim. Sklasyfikowano 166 szkół ponadgimnazjalnych w województwie podkarpackim.