Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 03.10.2020r.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 03.10.2020r.

Wyniki końcowe:

KATEGORIA CHŁOPCÓW
1. ZSP Wielkie Oczy
2. SP Horyniec-Zdrój
3. SP Oleszyce

KATEGORIA DZIEWCZĄT
1. SP Nr2 Lubaczów
2. ZSP Wielkie Oczy
3. SP Cieszanów
4. SP Oleszyce
5. SP Łukawiec

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 26.09.2020r.

ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2020/2021

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 26.09.2020r.

Szkoły biorące udział w zawodach: SP nr 2 Lubaczów, SP nr 1 Lubaczów, SP Nowy Lubliniec, SP Łukawiec, SP Oleszyce, SP Stary Dzików, SP Cieszanów SP Dachnów, ZSP Wielkie Oczy, SP Dachnów, SP Horyniec-Zdrój, SP Stare Oleszyce

WYNIKI ZAWODÓW:
Kategoria dziewcząt:

piłeczka palantową
1. Klaudia Jagoda
2. Kopciuch Maria
3. Drachus Marcelina

bieg 600m
1. Misztal Magdalena
2. Stankiewicz Pola
3. Kurczowo Magdalena

skok w dal
1. Leja Amelia
2. Niechaj Wiktoria
3. Jastrzębska Katarzyna

bieg 60m
1. Sobków Aleksandra
2. Szałańska Dominika
3. Jagiełło Kinga

Kategoria chłopców:

piłeczka palantowa
1. Kobiałka Mikołaj
2. Maksymowicz Bartłomiej
3. Bielecki Michał

bieg 1000m
1. Pietryszyn Hubert
2. Szewczyk Bartłomiej
3. Snopkowski Łukasz

skok w dal
1. Janczura Krzysztof
2. Czołacz Gabriel
3. Frankowski Hubert

bieg 60m
1. Mazurkiewicz Jakub
2. Antonik Szymon
3. Antonik Kacper

Awans do następnego etapu rozgrywek (finał wojewódzki):
Dziewczęta:
Kozicka Jagoda – piłeczka palantowa
Kopciuch Mariola– piłeczka palantowa
Drachus Marcelina– piłeczka palantowa
Misztal Magdalena- 600 m
Stankiewicz Pola – 600 m
Leja Amelia – skok w dal
Niechaj Wiktoria – skok w dal
Jastrzębska Katarzyna– skok w dal
Sobków Aleksandra – 60 m
Szałańska Dominika– 60 m
Jagiełło Kinga– 60 m

Chłopcy:
Kobiałka Mikołaj – piłeczka palantowa
Maksymowicz Bartłomiej – piłeczka palantowa
Bielecki Michał– piłeczka palantowa
Pietryszyn Hubert – 1000 m
Janczura Krzysztof – skok w dal
Czołacz Gabriel– skok w dal
Mazurkiewicz Jakub – 60 m
Antonik Szymon– 60 m
Antonik Kacper– 60 m

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – Wielkie Oczy 29.02. 2020r.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – Wielkie Oczy 29.02.2020r.
 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
Kategoria dziewcząt:
1. ZSP Młodów (op. Bogusława Gorzelnik)
2. SP Krowica Sama
3. SP Horyniec-Zdrój
4. SP Zalesie
5. SP Oleszyce
 
Kategoria chłopców:
1. SP Narol (op. Waldemar Gmiterek)
2. SP Krowica Sama
3. ZSP Basznia Dolna
4. ZSP Ruda Różaniecka
5. SP Horyniec-Zdrój
6. SP Stary Dzików
7. SP Cewków
8. SP Oleszyce
9. SP Łukawiec
10. Zalesie
11. ZSP Wielkie Oczy
12. SP Nr1 Lubaczów
13. SP Nr2 Lubaczów
 
GRATULUJEMY!!!