Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych 30.10.2021 w Lubaczowie (Mazury)

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych 30.10.2021 w Lubaczowie (Mazury)

Wyniki indywidualne

Rocznik 2007/2008 dziewczęta

  1. Antosz Martyna
  2. Wojciechowska Magdalena
  3. Lasota Wiktoria

Rocznik 2007/2008 Chłopcy

  1. Bosak Michał
  2. Bosak Mateusz
  3. Grabas Kamil

Wyniki drużynowe

Rocznik 2007/2008 dziewczęta

  1. SP Narol (opiekun Maciej Patałuch)
  2. SP nr2 Lubaczów
  3. SP Oleszyce
  4. SP nr1 Lubaczów

Rocznik 2007/2008 Chłopcy

  1. SP nr1 Lubaczów
  2. SP Narol
  3. SP Łukawiec
  4. SP nr2 Lubaczów
  5. SP Wielkie Oczy
  6. SP Oleszyce
  7. SP Dachnów

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 02.10.2021r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 02.10.2021r.

Wyniki końcowe:

Chłopcy:

  1. SP nr1 Lubaczów
  2. SP Narol
  3. SP Młodów
  4. SP nr2 Lubaczów
  5. SP Wielkie Oczy

Dziewczęta

  1. SP nr 2 Lubaczów
  2. SP Narol
  3. SP Oleszyce

Gratulujemy!!!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 25.09.2021r

ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2021/2022

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 25.09.2021r

Wyniki końcowe:

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

bieg na100

1.Wojciechowska Magdalena

2.Presz Julia

3.Jagiełło Kinga

bieg na 300m

1.Stankiewicz Pola

2.Petraniak Natalia

3.Lasota Wiktoria

bieg na 600m

1.Misztal Magdalena

2.Maszlanka Patrycja

3.Antosz Martyna

pchnięcie kulą

1.Szybiak Aleksandra

2.Bierczyńska Małgorzata

3.Szałańska Dominika

skok w dal

1.Kustrzyk Zuzanna

2.Sikora Joanna

3.Żelisko Martyna

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

bieg na 100m

1.Mazurkiewicz Jakub

2.Piątek Dominik

3.Ważny Wojciech

bieg na 300m

1.Meder Sebastian

2.Stachów Fabian

3.Wolanin Dawid

bieg na 1000m

1.Bosak Mateusz

2.Rozwód Kamil

3.Wiśniewski Jan

pchnięcie kulą

1.Malec Jakub

2.Gmiterek Jakub

3.Maciołek Wojciech

skok w dal

1.Grabas Kamil

2.Kociołek Miłosz

3.Janczura Krzysztof

 

Zawodnicy i zawodniczki, którzy zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego w Rzeszowie:

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

1.Wojciechowska Magdalena

2.Presz Julia

3.Stankiewicz Pola

4.Misztal Magdalena

5.Szybiak Aleksandra

6.Bierczyńska Małgorzata

7.Szałańska Dominika

8.Kustrzyk Zuzanna

9.Sikora Joanna

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

10.Mazurkiewicz Jakub

11.Piątek Dominik

12.Ważny Wojciech

13.Meder Sebastian

14.Bosak Mateusz

15.Bosak Michał

16.Malec Jakub

17.Gmiterek Jakub

18.Maciołek Wojciech

19.Grabas Kamil

20.Kociołek Miłosz

GRATULUJEMY!!!