Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 24.09.2022r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 24.09.2022r.

Wyniki rywalizacji:

Chłopcy:

Skok w dal

  1. Janczura Krzysztof
  2. Trzebiński Wojciech
  3. Gnyp Mikołaj

100m

  1. Kuśmirczak Jakub
  2. Furgała Damian
  3. Jastrzębski Konrad

1000m

  1. Ziejewski kacper
  2. Wójcicki Jakub
  3. Hejnowicz Andrej

Pchnięcie kulą

  1. Sroka Karol
  2. Woltyński Mateusz
  3. Kamela Oliwier

300m

  1. Słoniec Filip
  2. Chomyszyn Konrad
  3. Sikora Piotr

Dziewczęta

Skok w dal

  1. Gałka Natalia
  2. Kustrzyk Zuzanna
  3. Frankowska Julia

100m

  1. Wojciechowska Magdalena
  2. Gmiterek Aleksandra
  3. Sigłowa Anna

600m

  1. Maszlanka Patrycja
  2. Fatalska Emilia
  3. Kulczycka Michalina

Pchnięcie Kulą

  1. Hariwnyk Zofia
  2. Kułakowska Oliwia
  3. Drachus Marcelina

300m

  1. Kudyba Julia
  2. Różycka Anna
  3. Niedużak Aleksandra

Gratulujemy!!!!!!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 17.09.2022r.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 17.09.2022r.

Wyniki rywalizacji:

Chłopcy:

60m

  1. Jabłoński Hubert
  2. Nigradua Wiktor
  3. Guzy Krystian

1000m

  1. Broź Kamil
  2. Żuk Arkadiusz
  3. Kociołek Dawid

Rzut piłeczką palantową

  1. Miton Leon
  2. Szałański Bartosz
  3. Olejnik Piotr

Skok w dal

  1. Kobiałka Sebastian
  2. Żyła Hubert
  3. Kulczycki Patryk

Dziewczęta:

60m

  1. Nowosiadło Maja
  2. Kociołek Joanna
  3. Buczko Iga

600m

  1. Nazarczuk Lena
  2. Dec Martyna
  3. Sanok Emilia

Rzut piłeczką palantową

  1. Zagaja Martyna
  2. Dryblak Oliwia
  3. Misztal Estera

Skok w dal

  1. Szal Marcelina
  2. Pietrucha Natalia
  3. Połynkiewicz Julia

Gratulujemy!!!!!!!

 

 

Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Narol 28.05.2022r

Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Narol 28.05.2022r

Kolejność końcowa:

Chłopcy:

  1. SP Horyniec Zdrój  –  229pkt.
  2. SP Narol  –  221pkt.
  3. ZSP Oleszyce  –  167pkt

Dziewczęta:

  1. SP Oleszyce 354pkt
  2. ZSP Wielkie Oczy  – 323pkt
  3. SP Narol  –  290pkt
  4. SP Horyniec Zdrój  –  285pkt

Gratulacje!!!!!!!