Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 02.10.2021r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 02.10.2021r.

Wyniki końcowe:

Chłopcy:

  1. SP nr1 Lubaczów
  2. SP Narol
  3. SP Młodów
  4. SP nr2 Lubaczów
  5. SP Wielkie Oczy

Dziewczęta

  1. SP nr 2 Lubaczów
  2. SP Narol
  3. SP Oleszyce

Gratulujemy!!!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 25.09.2021r

ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2021/2022

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 25.09.2021r

Wyniki końcowe:

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

bieg na100

1.Wojciechowska Magdalena

2.Presz Julia

3.Jagiełło Kinga

bieg na 300m

1.Stankiewicz Pola

2.Petraniak Natalia

3.Lasota Wiktoria

bieg na 600m

1.Misztal Magdalena

2.Maszlanka Patrycja

3.Antosz Martyna

pchnięcie kulą

1.Szybiak Aleksandra

2.Bierczyńska Małgorzata

3.Szałańska Dominika

skok w dal

1.Kustrzyk Zuzanna

2.Sikora Joanna

3.Żelisko Martyna

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

bieg na 100m

1.Mazurkiewicz Jakub

2.Piątek Dominik

3.Ważny Wojciech

bieg na 300m

1.Meder Sebastian

2.Stachów Fabian

3.Wolanin Dawid

bieg na 1000m

1.Bosak Mateusz

2.Rozwód Kamil

3.Wiśniewski Jan

pchnięcie kulą

1.Malec Jakub

2.Gmiterek Jakub

3.Maciołek Wojciech

skok w dal

1.Grabas Kamil

2.Kociołek Miłosz

3.Janczura Krzysztof

 

Zawodnicy i zawodniczki, którzy zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego w Rzeszowie:

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

1.Wojciechowska Magdalena

2.Presz Julia

3.Stankiewicz Pola

4.Misztal Magdalena

5.Szybiak Aleksandra

6.Bierczyńska Małgorzata

7.Szałańska Dominika

8.Kustrzyk Zuzanna

9.Sikora Joanna

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

10.Mazurkiewicz Jakub

11.Piątek Dominik

12.Ważny Wojciech

13.Meder Sebastian

14.Bosak Mateusz

15.Bosak Michał

16.Malec Jakub

17.Gmiterek Jakub

18.Maciołek Wojciech

19.Grabas Kamil

20.Kociołek Miłosz

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 18.09.2021r.

ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2021/2022

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA – Lubaczów 18.09.2021r.

WYNIKI KOŃCOWE:

KATEGORIA DZIEWCZĄT

skok w dal

  1. Konowalczuk Maja
  2. Jastrzębska Katarzyna
  3. Bernacka Karolina

piłeczka palantowa

1.Kozicka  Jagoda

2.Sikorska Karolina

3.Cisek Oliwia

bieg 60m

1.Sigłowa Anna

2.Leja Amelia

3.Kociołek Maja

bieg 600m

1.Nazarczuk Lena

2.Ważny Gabriela

3.Babij Zuzanna

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW

skok w dal

1.Żyła Hubert

2.Młodowiec Sebastian

piłeczka palantowa

1.Szołtysek Wiktor

2.Słoniec Filip

3.Fedor Wiktor

bieg 60m

1.Kolano Mateusz

2.Kopciuch Arkadiusz

3.Cencora Miłosz

bieg 1000m

1.Hanasiewicz Mateusz

2.Kociołek Dawid

3.Baran Jakub

 

Lista osób, które zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego w Rzeszowie:

  1. Konowalczuk Maja
  2. Jastrzębska Katarzyna
  3. Bernacka Karolina
  4. Kozicka  Jagoda
  5. Sikorska Karolina
  6. Cisek Oliwia
  7. Sigłowa Anna
  8. Leja Amelia
  9. Kociołek Maja
  10. Nazarczuk Lena
  11. Ważny Gabriela
  12. Babij Zuzanna
  13. Żyła Hubert
  14. Szołtysek Wiktor
  15. Słoniec Filip
  16. Fedor Wiktor
  17. Kolano Mateusz
  18. Kopciuch Arkadiusz
  19. Cencora Miłosz
  20. Hanasiewicz Mateusz

GRATULUJEMY!!!

 

 

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 10.10.2020r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 10.10.2020r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Kategoria dziewcząt:

  1. SP Horyniec-Zdrój 
  2. SP Cieszanów
  3. SP Nr2 Lubaczów

Kategoria chłopców:

  1. SP Nr1 Lubaczów
  2. SP Łukawiec
  3. ZSP Wielkie Oczy
  4. SP Cieszanów
  5. SP NR2 Lubaczów

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 03.10.2020r.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów 03.10.2020r.

Wyniki końcowe:

KATEGORIA CHŁOPCÓW
1. ZSP Wielkie Oczy
2. SP Horyniec-Zdrój
3. SP Oleszyce

KATEGORIA DZIEWCZĄT
1. SP Nr2 Lubaczów
2. ZSP Wielkie Oczy
3. SP Cieszanów
4. SP Oleszyce
5. SP Łukawiec

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 26.09.2020r.

ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2020/2021

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach w LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 26.09.2020r.

Szkoły biorące udział w zawodach: SP nr 2 Lubaczów, SP nr 1 Lubaczów, SP Nowy Lubliniec, SP Łukawiec, SP Oleszyce, SP Stary Dzików, SP Cieszanów SP Dachnów, ZSP Wielkie Oczy, SP Dachnów, SP Horyniec-Zdrój, SP Stare Oleszyce

WYNIKI ZAWODÓW:
Kategoria dziewcząt:

piłeczka palantową
1. Klaudia Jagoda
2. Kopciuch Maria
3. Drachus Marcelina

bieg 600m
1. Misztal Magdalena
2. Stankiewicz Pola
3. Kurczowo Magdalena

skok w dal
1. Leja Amelia
2. Niechaj Wiktoria
3. Jastrzębska Katarzyna

bieg 60m
1. Sobków Aleksandra
2. Szałańska Dominika
3. Jagiełło Kinga

Kategoria chłopców:

piłeczka palantowa
1. Kobiałka Mikołaj
2. Maksymowicz Bartłomiej
3. Bielecki Michał

bieg 1000m
1. Pietryszyn Hubert
2. Szewczyk Bartłomiej
3. Snopkowski Łukasz

skok w dal
1. Janczura Krzysztof
2. Czołacz Gabriel
3. Frankowski Hubert

bieg 60m
1. Mazurkiewicz Jakub
2. Antonik Szymon
3. Antonik Kacper

Awans do następnego etapu rozgrywek (finał wojewódzki):
Dziewczęta:
Kozicka Jagoda – piłeczka palantowa
Kopciuch Mariola– piłeczka palantowa
Drachus Marcelina– piłeczka palantowa
Misztal Magdalena- 600 m
Stankiewicz Pola – 600 m
Leja Amelia – skok w dal
Niechaj Wiktoria – skok w dal
Jastrzębska Katarzyna– skok w dal
Sobków Aleksandra – 60 m
Szałańska Dominika– 60 m
Jagiełło Kinga– 60 m

Chłopcy:
Kobiałka Mikołaj – piłeczka palantowa
Maksymowicz Bartłomiej – piłeczka palantowa
Bielecki Michał– piłeczka palantowa
Pietryszyn Hubert – 1000 m
Janczura Krzysztof – skok w dal
Czołacz Gabriel– skok w dal
Mazurkiewicz Jakub – 60 m
Antonik Szymon– 60 m
Antonik Kacper– 60 m

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach w LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 19.09.2020r.

  • ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2020/2021
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach w LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 19.09.2020r.
  • Szkoły biorące udział w zawodach: SP nr 2 Lubaczów, SP nr 1 Lubaczów, SP Łukawiec, SP Oleszyce, SP Stary Dzików,  ZSP Wielkie Oczy, SP Horyniec-Zdrój

    WYNIKI ZAWODÓW:

  • Awans do następnego etapu rozgrywek (finał wojewódzki)

    Dziewczęta:

  • Pszonka Amelia –  kula
  • Kawalerska Maga – kula
  • Stupak Maja – kula
  • Junikiewicz Anna – skok w dal
  • Nazarko Julia – 300 m
  • Presz Julia – 100m
  • Bąkała Joanna – 100m
  • Pior Nadia – 100 m
  • Misztal Paulina – 600 m

  • Chłopcy:

  • Babij Gabriel – kula
  • Fedyk Marcin – skok w dal
  • Pietrucha Jakub – 300m
  • Hulak Antoni – 100m
  • Bosak Michał – 1000m 
  • Rakoczy Dominik – 300m
  • Bosak Mateusz – 1000m 
  • Soroń Jakub – kula
  • Buczko Kacper – kula
  • Słysz Kacper – 100m
  • Kociołek Miłosz – 100m
  • sztafety:

    SP Horyniec Zdrój – dziewczęta

    SP Łukawiec  – chłopcy

    GRATULUJEMY!!!