Powiatowe Igrzyska Dzieci dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych- Lubaczów 05.10.2019r.

Powiatowe Igrzyska Dzieci dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych – Lubaczów 05.10.2019r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

Kategoria dziewcząt:

  1. SP Narol (op. Wiktor Pawelec)
  2. SP Nr 2 Lubaczów
  3. ZSP Młodów
  4. SP Ruda Różaniecka
  5. SP Oleszyce
  6. SP Cieszanów

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP Narol
  2. SP Nr 2 Lubaczów

Kategoria chłopców:

  1. SP Oleszyce (op. Małgorzata Zdeb-Kwiatkowska)
  2. SP Narol
  3. SP Horyniec-Zdrój
  4. ZSP Młodów
  5. SP Cieszanów

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP Oleszyce
  2. SP Narol

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 14.09.2019r.

ROZPOCZYNAMY ROK SZKOLNY 2019/2020.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 14.09.2019r.

Szkoły biorące udział w zawodach: SP nr 2 Lubaczów, SP Lisie Jamy, SP Stare Oleszyce, , SP nr 1 Lubaczów, SP Ruda Różaniecka, SP Krowica Sama, SP Łukawiec, SP Narol, SP Oleszyce, SP Stary Dzików, SP Łukawica, SP Cieszanów SP Dachnów, ZSP Młodów, SP Nowy Lubliniec. Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem:  133.

 MISTRZAMI POWIATU W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ:

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

SP OLESZYCE – op. Małgorzata Zdeb-Kwiatkowska.

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

SP NAROL – op. Wiktor Pawelec.

WYNIKI INDYWIDUALNE ZAWODÓW:

KATEGORIA CHŁOPCÓW:

1000m:

1. Bosak Michał

2. Guzy Patryk

3. Meder Sebastian

skok w dal:

1. Niechaj Jakub

2. Kolbuszewski Karol

3. Młodowiec Mikołaj

rzut piłeczką palantową:

1. Mazur Jakub

2. Jabłoński Wojciech

3. Kopciuch Dawid

60m:

1. Adamek Bartosz

2. Ważny Wojciech

3. Mazurek Marcin

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

600m:

  1. Antosz Martyna
  2. Maszlanka Patrycja
  3. Świstowicz Martyna

skok w dal:

1. Żelisko Martyna

2. Sikora Joanna

3. Mielnik Sandra

rzut piłeczką palantową:

1. Bembenek Martyna

2. Bereza Martyna

3. Cisek Dominika

60m:

1. Sobiegraj Barbara

2. Szczybyło Katarzyna

3. Luchowska Aleksandra

 

Awans do następnego etapu rozgrywek – Finał wojewódzki w Rzeszowie.

Dziewczęta

  1. Antosz Martyna – 600m
  2. Maszlanka Patrycja – 600m
  3. Świstowicz Martyna – 600m
  4. Sobieraj Barbara – 60m
  5. Szczybyło Katarzyna – 60m
  6. Luchowska Aleksandra – 60m
  7. Żelisko Martyna – skok
  8. Sikora Joanna – skok
  9. Mielnik Sandra – skok
  10. Bębenek Martyna – rzut pp

Chłopcy

  1. Bosak Michał – 1000m
  2. Guzy Patryk – 1000m
  3. Niechaj Jakub – skok
  4. Kolbuszewski Karol – skok
  5. Mazur Jakub – rzut pp
  6. Kopciuch Dawid – rzut pp
  7. Jabłoński Wojciech – rzut pp
  8. Adamek Bartosz – 60m
  9. Ważny Wojciech – 60m
  10. Mazurek Marcin – 60m                                                                                                                                                                                   

Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej chłopców – Oleszyce 15.06.2019r.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej chłopców – Oleszyce 15.06.2019r.
 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Narol (op. Waldemar Gmiterek)
2. SP Oleszyce
3. ZSP Lisie Jamy
4. SP Stare Oleszyce
5. SP Łukawiec
6. SP Stary Dzików
7. SP Ruda Różaniecka
8. SP Basznia Dolna
9. SP Dachnów
10. SP Nr1 Lubaczów
11. SP Wielkie Oczy
 
GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w trójboju LA dziewcząt i chłopców – Wielkie Oczy 01.06.2019r.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w trójboju LA dziewcząt i chłopców – Wielkie Oczy 01.06.2019r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
Kategoria dziewcząt:
1. ZSP Wielkie Oczy (op. Krzysztof Milo) – 478 pkt
2. SP Ruda Różaniecka – 465 pkt
3. SP Narol – 396 pkt
4. ZSP Młodów
5. SP Stare Oleszyce
6. SP Oleszyce
7. SP Cieszanów
8. SP Dachnów

Kategoria chłopców:
1. ZSP Wielkie Oczy (op. Krzysztof Milo) – 386 pkt
2. SP Narol – 349 pkt
3. SP Ruda Różaniecka – 287 pkt
4. SP Cieszanów
5. SP Basznia Dolna
6. ZSP Młodów
7. SP Stary Dzików
8. SP Stare Oleszyce
9. SP Nr1 Lubaczów
10. SP Dachnów
11. SP Oleszyce

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w czwórboju LA dziewcząt i chłopców – Narol 25.05.2019r.

  • Powiatowe Igrzyska Dzieci w czwórboju LA dziewcząt i chłopców – Narol 25.05.2019r.
  • KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
  • Kategoria dziewcząt:
  • 1. SP Horyniec-Zdrój (op. Barbara Jóźwik-Przednowek) – 1025 pkt
  • 2. SP Cieszanów
  • 3. ZSP Wielkie Oczy
  • 4. SP Narol
  • 5. SP Nr1 Lubaczów
  • 6. SP Ruda Różaniecka
  • 7. SP Oleszyce
  • 8. SP Łukawiec

Kategoria chłopców:

1. SP Narol (op. Maciej Patałuch) – 985 pkt

2. SP Cieszanów

3. SP Oleszyce

4. SP Łukawiec

5. ZSP Wielkie Oczy

6. SP Ruda Różaniecka

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów (Mazury) 23.03.2019r.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów (Mazury) 23.03.2019r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

Dziewczęta klasy III-IV:

Indywidualne biegi przełajowe:

1.Lasota Wiktoria – SP Narol
2.Łysiak Natalia – SP Ruda Różaniecka
3.Sopel Oliwia – SP Oleszyce
4.Jagiełło Kinga – SP Cieszanów
5.Misztal Magdalena – SP Nr2 Lubaczów

Drużynowe biegi przełajowe:

1.SP Ruda Różaniecka
2.SP nr 2 Lubaczów
3.SP Narol
4.SP Wielkie Oczy
5.SP Dachnów
6.SP Cieszanów
7.SP Oleszyce
8.SP Krowica Sama

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.SP Ruda Różaniecka
2.SP nr 2 Lubaczów

Chłopcy klasy III-IV:

Indywidualne biegi przełajowe:

1.Hejnowicz Andrzej – SP Horyniec Zdrój
2.Mazurkiewicz Jakub – SP Cieszanów
3.Zarosa Jakub – SP Horyniec Zdrój
4.Furgała Marcin – SP Młodów
5.Czołacz Gabriel – ZSP Wielkie Oczy

Drużynowe biegi przełajowe:

1.SP Horyniec Zdrój
2.SP Basznia Dolna
3.SP Młodów
4.SP Narol
5.SP Cieszanów
6.ZSP Wielkie Oczy
7.SP Oleszyce
8.SP Dachnów

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.SP Horyniec Zdrój
2.SP Basznia Dolna

Dziewczęta klasy V-VI:

Indywidualne biegi przełajowe:

1.Ludwik Klaudia – SP Cieszanów
2.Niedużak Natalia – SP Horyniec Zdrój
3.Piątek Julia – SP Narol
4.Junikiewicz Anna – SP Horyniec Zdrój
5.Niedużak Patrycja – SP Narol

Drużynowe biegi przełajowe:

1.SP Horyniec Zdrój
2.SP Narol
3.SP Cieszanów
4.SP Dachnów
5.SP Oleszyce

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.SP Horyniec Zdrój
2.SP Narol

Chłopcy klasy V-VI:

Indywidualne biegi przełajowe:

1.Hejnowicz Jacek – SP Horyniec Zdrój
2.Bosak Michał – SP Oleszyce
3.Nowosiadło Miłosz – Załuże
4.Saran Adrian – SP Narol
5.Górniak Cyprian – SP Narol

Drużynowe biegi przełajowe:

1.SP Narol
2.SP Oleszyce
3.SP Młodów
4.SP Cieszanów
5.SP Ruda Różaniecka
6.SP Horyniec Zdrój
7.SP Łukawiec
8.ZSP Wielkie Oczy

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.SP Narol
2.SP Oleszyce

Ilość zawodników i zawodniczek biorących udział w zawodach ogółem: 187

GRATULUJEMY!!!