Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych – Lubaczów 05.10.2019r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych – Lubaczów 05.10.2019r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

Kategoria dziewcząt:

  1. SP Narol (op. Maciej Patałuch)
  2. SP Horyniec-Zdrój
  3. SP Cieszanów
  4. SP Oleszyce

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP Narol
  2. SP Horyniec – Zdrój

Kategoria chłopców:

  1. SP Narol (op. Wiktor Pawelec)
  2. SP Łukawiec
  3. SP Horyniec-Zdrój
  4. SP Oleszyce

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP Narol
  2. SP Łukawiec

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 21.09.2019r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 21.09.2019r.
 
Szkoły biorące udział w zawodach: SP nr 2 Lubaczów, SP nr 1 Lubaczów, SP Ruda Różaniecka, SP Krowica Sama, SP Łukawiec, SP Narol, SP Oleszyce, SP Stary Dzików, SP Lisie Jamy, SP Cieszanów, SP Dachnów, SP Wielkie Oczy, SP Horyniec-Zdrój, SP Nowy Lubliniec, SP Basznia Dolna.
W zawodach wzięło udział 148 zawodników i zawidniczek.
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
Klasyfikacja drużynowa – MISTRZOWIE POWIATU:
I miejsce w kategorii dziewcząt – SP Horyniec-Zdrój (op. Barbara Jóźwik-Przednowek)
I miejsce w kategorii chłopców – SP Łukawiec (op. Mateusz Rawski).
 
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Kategoria dziewcząt:
100m
1. Słotwińska Natalia
2. Bania Katarzyna
3. Pelikan Katarzyna
300m
1. Nazarko Julia
2. Ludwik Klaudia
3. Świętojańska Julia
600m
1. Misztal Paulina
2. Papiernicka Oliwia
3. Piątek Julia
skok w dal
1. Słoniec Amelia
2. Stec Justyna
3. Dziechciarz Weronika
pchnięcie kulą
1. Dobrowolska Malwina
2. Szczepanek Karolina
3. Kawalerska Magdalena
 
4×100 SP Narol
 
Kategoria chłopców:
100m
1. Krzyszkowski Jakub
2. Pietrucha Michał
3. Łysakowski Marcin
300m
1. Dobrowolski Szymon
2. Wypych Arkadiusz
3. Maćko Michał
1000m
1. Lorenc Tomasz
2. Dorota Tomasz
3.Antosz Dawid
skok w dal
1. Bednarz Ksawery
2. Kondej Damian
3. Stanicki Karol
pchnięcie kulą
1. Rogowski Adrian
2. Saran Jakub
3. Dziechciarz Marcel
 
4×100 SP Łukawiec
 
Do finału wojewódzkiego w Rzeszowie zakwalifikowało się 20 następujących osób:
 
Dziewczęta
1. Dobrowolska Malwina – kula
2. Szczepanek Karolina – kula
3. Kawalerska Magda – kula
4. Słoniec Amelia – skok w dal
5. Nazarko Julia – 300 m
6. Misztal Paulina – 600m
7. Słotwińska Natalia – 100m
8. Bania Katarzyna – 100m
Chłopcy
1. Rogowski Adrian – kula
2. Soron Jakub – kula
3. Dziechciarz Marcel – kula
4. Bednarz Ksawery – skok w dal
5. Kondej Damian – skok w dal
6. Dobrowolski Szymon – 300m
7. Wypych Arkadiusz – 300m
8. Krzyszkowski Jakub – 100m
9. Pietrucha Michał – 100m
10. Łysakowski Mariusz – 100 m
11. Lorenc Tomasz – 1000m
12. Dorota Tomasz – 1000m
 
GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców – Oleszyce 08.06.2019r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców – Oleszyce 08.06.2019r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. SP Nr2 Lubaczów (op. Witold Zaborniak)
2. SP Stary Dzików
3. ZSP Lisie Jamy
4. ZSP Młodów
5. SP Łukawiec
6. SP Nr1 Lubaczów
7. SP Horyniec-Zdrój
8 ZSP Wielkie Oczy, SP Oleszyce
9. SP Stare Oleszyce
10. SP Narol

GRATULUJEMY!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowej lidze LA dziewcząt i chłopców – Lubaczów 18.05.2019r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowej lidze LA dziewcząt i chłopców:

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Kategoria dziewcząt:

1. SP Horyniec-Zdrój (op. Mirosław Partyka)

2. SP Narol

3. SP Oleszyce

4. SP Cieszanów

Kategoria chłopców:

1. SP Łukawiec (op. Mateusz Rawski)

2. SP Horyniec-Zdrój

3. SP Nr1 Lubaczów

4. SP Oleszyce

5. ZSP Wielkie Oczy

6. SP Nr2 Lubaczów

GRATULUJEMY!!!

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów (Mazury) 23.03.2019r

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Lubaczów (Mazury) 23.03.2019r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

Dziewczęta klasy VII, VIII i IIIG:

Indywidualne biegi przełajowe:

1.Brzyska Gabriela – SP Łukawiec
2.Szmagara Natalia – SP nr 1 Lubaczów
3.Papiernicka Oliwia – SP Horyniec Zdrój
4.Żuk Maria – Gim Cieszanów
5.Sienkiewicz Aleksandra – Gim Narol

Drużynowe biegi przełajowe:

1.SP Horyniec Zdrój
2.SP Oleszyce
3.SP Narol
4.SP Basznia Dolna
5.SP nr 2 Lubaczów
6.Gim Cieszanów
7.SP Cieszanów

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.SP Horyniec Zdrój
2.SP Oleszyce

Chłopcy klasy VII, VIII i IIIG:

Indywidualne biegi przełajowe:

1.Dobrowolski Szymon – SP Łukawiec
2.Malik Jakub – SP Oleszyce
3.Gudz Michał –SP Horyniec Zdrój
4.Szymański Dominik – SP Oleszyce
5.Kucharski Wiktor – SP Łukawiec

Drużynowe biegi przełajowe:

1.SP Oleszyce
2.SP Łukawiec
3.SP Narol
4.ZSP Wielkie Oczy
5.SP Horyniec Zdrój

6. SP Nr1 Lubaczów
7..SP Basznia Dolna
8.SP Ruda Różaniecka
9.SP Cieszanów
10.Gim Cieszanów
11.SP Nowy Lubliniec

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1.SP Oleszyce
2.SP Łukawiec

Ilość zawodników i zawodniczek biorących udział w zawodach ogółem: 103

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt – Stary Dzików 02.03.2019r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt – Stary Dzików 02.03.2019r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. SP Stary Dzików (op. Edmund Nieckarz)

2. SP Cewków

3. SP Horyniec-Zdrój

4. SP Basznia Dolna

5. SP Łukawiec

6. SP Dachnów

7. SP Nr1 Lubaczów

8. SP Oleszyce

9. SP Narol

GRATULUJEMY!!!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców – Stary Dzików 09.02.2019r.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców – Stary Dzików 09.02.2019r.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

1. Basznia Dolna (op. Michał Szczybyło)

2. SP Nr2 Lubaczów

3. SP Stary Dzików

4. SP Łukawiec

5. SP Nr1 Lubaczów

6. ZSP Młodów

7. SP Oleszyce

W zawodach wzięło udział 88 zawodników.

GRATULUJEMY!!!